Mieszkanie na sprzedaż, 60,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMJERO863
Mieszkanie z oferty Metrohouse
Kamieniec







Liczba pokoi:2 pokoje
Powierzchnia:60,00 m²
Wys. mieszkania:2,50 m
Cena:169 000 zł
Cena za m²:2 817 zł
Rok Budowy:1979
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Numer oferty
SMJERO863
Materiał
płyta
Łazienka
łazienka z wanną lub prysznicem
Standard wykończenia
wykończone pod klucz
Powierzchnie zewnętrzne
balkon (8,00 m²)
Liczba poziomów
1
Ogrzewanie
c.o. miejskie
Data dodania
2025-02-28
Mieszkanie zapewnia komfortowe warunki dzięki przestronnym pomieszczeniom (2 pokoje plus kuchnia) i funkcjonalnej przestrzeni życiowej.
Kamieniec to wyjątkowe miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość z naturą. Miasteczko oferuje wszystkie niezbędne usługi i udogodnienia, co sprawia, że życie tutaj jest nie tylko wygodne, ale również pełne uroków. Lokalizacja ta jest idealna dla ludzi na każdym etapie życia, oferując dostęp do miejsc rekreacji, edukacji oraz kultury. Zachęcamy do zapoznania się z tą niepowtarzalną ofertą sprzedaży w Kamieńcu.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem

