Masterm Investment

Poznań, ul. Piątkowska 163 Ip. (biurowiec Jet Office)
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
43 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań
Masterm Investment to solidny, uznany deweloper i generalny wykonawca z kilkunastoletnim doświadczeniem na poznańskim rynku. Sprawnie przeprowadzamy cały proces inwestycyjny - od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo aż po uruchomienie obiektu. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i przemysłowym. To, co przyniosło nam renomę i uznanie na rynku, to elastyczne podejście i otwartość nawet na najbardziej niekonwencjonalne rozwiązania.

Inwestycje firmowane przez Masterm Investment to nowoczesne i zaprojektowane według najnowszych trendów budynki. Cechuje je atrakcyjna lokalizacja, elastyczny układ przestronnych, ustawnych pomieszczeń oraz bliskość natury, której w wielkich miastach brakuje najbardziej. Wystarczy wspomnieć choćby kompleksy Evergreen365, Sokoła 1 czy Trójpole, które jeśli chodzi o bliskość traw, krzewów, czy nawet wieloletnich drzew, zdecydowanie wyróżniają się na tle innych poznańskich inwestycji.

W tworzeniu funkcjonalnych i przyjaznych przestrzeni pomagają nam profesjonaliści z najlepszych biur architektonicznych takich jak Insomia czy Ultra Architects. Spod ich ręki wychodzą budynki piękne z zewnątrz i od wewnątrz, wykorzystujące najlepsze osiągnięcia architektury i techniki, zaprojektowane tak, by cieszyć oko i służyć przez pokolenia. Inteligentne i przemyślane przestrzenie można dowolnie zmieniać i zagospodarowywać, uzyskując zamierzony efekt. To wszystko sprawia, że mieszkania spod ręki Masterm Investment, to świetna inwestycja w przyszłość swoją i rodziny.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Poznań
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży - Dąbrowskiego 58
Poznań, ul. Piątkowska 163 (biurowiec Jet Office)

pokaż numer

Biuro Sprzedaży inwestycji Piano81
Poznań, JET OFFICE, ul. Piątkowska 163

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę