Magazyn do wynajęcia, 8 000,00 m², oferta nr 9282
Hala z oferty Axi Immo Group Sp. z o.o.
Stargard



Powierzchnia:8 000,00 m²
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Numer oferty
9282
Media
gaz, prąd
Ogrzewanie
gazowe
Wyposażenie dodatkowe
klimatyzacja
Data dodania
2025-02-18
Przestronny i nowoczesny magazyn typu big-box w Stargardzie!
Szukasz funkcjonalnej powierzchni magazynowej w świetnej lokalizacji?
Mamy idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu!
Oferujemy wynajem nowoczesnego magazynu big-box o łącznej powierzchni 35 000 m, usytuowanego w strategicznym punkcie Stargardu, z dogodnym dostępem do kluczowych tras transportowych.
Dlaczego warto wybrać ten magazyn? Świetna lokalizacja - Bliskość Szczecina, Portu Szczecin-Świnoujście, lotnisk oraz autostrady A6 i dróg ekspresowych S10, S6, S3 zapewnia szybkie połączenie z krajowymi i międzynarodowymi szlakami logistycznymi.
Duża powierzchnia - Magazyn składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 35 000 m, umożliwiając składowanie dużej ilości towarów.
Wysoki standard - Obiekt posiada wysokość 10 m, a nośność posadzki wynosi 5 t/m, co gwarantuje stabilne i bezpieczne przechowywanie różnorodnych produktów.
Nowoczesna infrastruktura - Wyposażony w systemy monitoringu, wentylacji i ogrzewania, a także hydrauliczne doki załadunkowe i bramy 0, ułatwiające sprawny przepływ towarów.
Elastyczność - Możliwość wynajmu modułów o różnych wielkościach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb najemców.
Bezpieczeństwo - Cały teren magazynu jest ogrodzony, monitorowany i chroniony, co zapewnia pełną ochronę przechowywanych towarów.
Idealne zastosowanie magazynu: Centra logistyczne Lekka produkcja
Skontaktuj się z nami już dziś!
Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i umówimy się na prezentację obiektu. Możliwość dostosowania powierzchni do Twoich potrzeb.
Jeśli ta nieruchomość nie jest tą, której potrzebujesz, sprawdź inne nieruchomości, które mamy w naszej ofercie w tej lokalizacji lub w regionie albo skontaktuj się z nami. Zobacz magazyny i hale produkcyjne oraz powierzchnie biurowe i tereny inwestycyjne znajdujące się w innych głównych miastach w Polsce w województwach mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim, lubuskim, śląskim, dolnośląskim, pomorskim, opolskim, małopolskim, podkarpackim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, świętokrzyskim i lubelskim dostępne od zaraz lub do wybudowania zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Jeśli szukasz większej powierzchni do wynajęcia lub zakupu w tej lokalizacji lub innym województwie, skontaktuj się z nami.
DODATKOWE INFORMACJE:
Typ własności: magazynowe
Materiał budowlany: zróżnicowany
Technologia wykonania: szkieletowa
Łącze internetowe: tak
Kanalizacja: inna
Ogrzewanie: gazowe
Prąd: jest
Gaz: jest
Woda: w działce
Osiedle zamknięte: tak
Typ parkingu: miejsce postojowe
Stan lokalu: nowy
Ochrona: tak
Klimatyzacja: tak
Wysokość: 10
Oświetlenie: inne
Pomieszczenie socjalne: tak
Konstrukcja: stalowa
Typ drogi: asfaltowa
Typ ogrodzenia: siatka
Typ wjazdu: doki i poziom 0
Nośność posadzki: 5
Wentylacja: tak
Monitoring: tak
Alarm: tak
Instalacja przeciwpożarowa: tak
Wysokość zabudowy: 10
Przeznaczenie: produkcyjne
DANE KONTAKTOWE:
AXI IMMO Group
725300600
https://www.axiimmo.com
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem

