Lokal użytkowy na sprzedaż, 60,00 m², oferta nr SLRUBA259
Lokal użytkowy z oferty Metrohouse
Warszawa, Ochota, Dickensa







Powierzchnia:60,00 m²
Cena za m²:10 833 zł
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Numer oferty
SLRUBA259
Przeznaczenie lokalu
handel i usługi
Wyposażenie dodatkowe
klimatyzacja
Data dodania
2024-10-10
Dodatkowe informacje:
Przydział mocy wynoszący 25 kW, co jest istotne w przypadku działalności gastronomicznej lub innej, wymagającej większego zużycia energii.
Zainstalowany jest pełny system alarmowy, co zwiększa bezpieczeństwo lokalu.
Lokal posiada również zainstalowaną klimatyzację, co zapewnia komfortowe warunki zarówno dla klientów, jak i pracowników, niezależnie od pory roku.
Status prawny to wieczyste użytkowanie do 14 listopada 2101 roku.
Lokal wymaga odświeżenia, głównie malowania około połowy powierzchni, co może być albo zrealizowane przez sprzedającego przed sprzedażą, albo uwzględnione w ostatecznej cenie transakcji – do uzgodnienia.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.