Gwiazdowo
nowość

Invest Complex

Zapytaj o cenę >

Gwiazdowo, ul. Półwiejska - domy na sprzedaż

Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
67,69 - 81,63 m²
Powierzchnia działki:
135,00 - 245,00 m²
Typ domu:
szeregowy
Termin oddania:
etap II - kwiecień 2023, etap IV - wrzesień 2023
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dostępne domy

Lista ofert

Zalety
Największe atuty inwestycji
pokaż/schowaj

  • Instalacja fotowoltaiczna w cenie
  • Funkcjonalny układ pomieszczeń
  • Własny ogród nawet do 400 m²
  • 2 miejsca parkingowe w cenie
  • Pełna infrastruktura: oświetlenie, podjazdy, drogi
  • Niska zabudowa w okolicy
  • Zaprojektowano strefę sportu, place zabaw, boiska skatepark, siłownie plenerowe, street workout
  • Nowość w ofercie dewelopera
  • Na osiedlu znajdzie się supermarket, restauracja, przedszkole
Dowiedz się więcej
Dane o inwestycji

Dane o inwestycji

pokaż/schowaj
Budynek
panele fotowoltaiczne
Teren
miejsca parkingowe, ogrodzony, plac zabaw
Dostępna/całkowita liczba ofert
4 / 12
Data aktualizacji
2023-02-23

Opis inwestycji Gwiazdowo
Opis inwestycji Gwiazdowo
pokaż/schowaj

Inwestycja Gwiazdowo obejmować będzie ponad 450 lokali budowanych etapami o szerokim wachlarzu metraży. Każdy lokal będzie posiadał w cenie 2 miejsca postojowe, własny ogród, wszystkie media oraz nowoczesne panele fotowoltaiczne i ogrzewanie elektryczne, dzięki czemu koszty późniejszego utrzymania lokali będą niewiarygodnie niskie. Nasi klienci mogą liczyć na każdym etapie zakupu na nasze wsparcie, wiedzę i doświadczenie oraz mają możliwość zaprojektowania wnętrza według własnych potrzeb i koncepcji.
 
Wszystkie nasze domy budowane są z wysokiej jakości materiałów z dużymi, energooszczędnymi oknami, dzięki którym pomieszczenia są znakomicie doświetlone. Zaletami inwestycji są również ustawne pokoje, przestronne salony z aneksem kuchennym oraz funkcjonalny i bardzo dobrze przemyślany przez doświadczonych projektantów układ pomieszczeń.
 
Dodatkowym atutem jest nowoczesna minimalistyczna architektura, charakter inwestycji podkreśla biało-antracytowa elewacja. Osiedle będzie bezpieczne i w całości ogrodzone a okoliczne lasy zapewnią ciszę oraz bliski kontakt z naturą. Inwestycja ta gwarantuje wysoki komfort życia, jest idealna dla ludzi ceniących sobie zarówno wygodę jak i spokój od zgiełku miasta.

Gwiazdowo to jedna z największych inwestycji realizowana w województwie wielkopolskim. Inwestycja obejmować będzie ponad 450 lokali z szeregiem udogodnień dla klientów na łącznej powierzchni 120 000 m². Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana ze Swarzędzem i Poznaniem, szybki dojazd zapewnia zarówno droga krajowa 92 (stara A2) oraz S5. Naszym zamierzeniem jest stworzenie miejsca kompleksowego, dedykowanego dla wszystkich. Single, rodziny z dziećmi, młode pary czy seniorzy – w Gwiazdowie każdy znajdzie wymarzone miejsce dla siebie.
 
Gwarantujemy szereg udogodnień, dzięki którym mieszkańcy będą mogli odnaleźć ciszę i harmonię, bliskość natury, jak również sprawną komunikację z metropolią. Na terenie osiedla znajdą się punkty handlowo-usługowe, m.in. restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, drogeria oraz gabinety specjalistyczne. Większość codziennych potrzeb zostanie zaspokojona bez konieczności tracenia cennego czasu na dojazdy.
 
W bliskim sąsiedztwie znajdą się nowoczesne placówki edukacyjne, żłobek, przedszkole, będzie przebiegać linia autobusowa, która zapewni bezpieczny dojazd dzieci do szkoły. Dodatkowo znajdować się będzie siłownia zewnętrzna, plac zabaw dla najmłodszych, zachęcający dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Będą aż 2 boiska do gry piłkę nożną, tor przeszkód dla psów, boisko do kosza oraz strefa do street workaout’u dla osób bardziej zaawansowanych. Znajdzie się tutaj również ponad 4 000 m² strefy relaksu z miejscem na grilla, do gry w szachy, ogólnodostępny park, ławki i kompozycje roślinne. Będzie to doskonałe miejsce do wypoczynku oraz rekreacji, gdzie każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku.
 

Opis okolicy
Opis okolicy
pokaż/schowaj

Edukacja: przedszkole
Obiekty i usługi: market
Przyroda: las, park
Rozrywka i rekreacja: boisko, siłownia plenerowa
Inne inwestycje

Inne inwestycje oferenta

pokaż/schowaj

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Invest Complex sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży inwestycji Gwiazdowo
ul. Prosta 15
62-020 Garby
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 7:00-20:00
Sobota-Niedziela 10:00-15:00

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Gwiazdowo opinie:

pokaż/schowaj
Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Czym jest Smart Fit?
Indywidualnie wybrane oferty mieszkań lub domów zgodne z Twoimi preferencjami
Sprawdź