zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

El Invest sp. z. o. o.

El Invest sp. z. o. o. - deweloperska firma budująca osiedla w Elblągu. Nasze doświadczenie deweloperskie jest gwarancją sukcesu w sprawnej realizacji projektów w sposób profesjonalny. Zobacz nasze aktualne inwestycje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • inwestor
  • Elbląg

Opis firmy - El Invest

EL INVEST zwracamy szczególną uwagę, by realizować inwestycje zgodnie z wytycznymi chroniącej klientów ustawy deweloperskiej. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje powstawały w atrakcyjnych lokalizacjach, gwarantując wysoki standard codziennego życia

Prowadzący firmę EL INVEST Development Włodzimierz Powązka, to doświadczony w inwestycjach mieszkaniowych Deweloper, mogący się pochwalić zrealizowanymi z powodzeniem projektami w województwie warmińsko-mazurskim (Zielone Tarasy w Olsztynie, Dom przy Winnej w Elblągu), a także współpracą przy przedsięwzięciach deweloperskich na Mazowszu (Apartamenty Szembeka w Warszawie, oraz Pułtuska 55, Osiedle Tęczowe i Central Park Ciechanów w Ciechanowie).

Inwestycje EL INVEST realizowane są w oparciu o środki własne Inwestora Włodzimierza Powązki, bez kredytów i hipotek na gruntach, dzięki czemu wyróżniają się najlepszą na rynku ceną. Przy realizacji projektu Osiedle Sadowa Deweloper zadbał o bezpieczeństwo klientów. Środki wpłacane przez nabywców mieszkań, nie trafiają bezpośrednio do wykonawcy, lecz deponowane są na mieszkaniowym rachunku powierniczym. Kontrolę postępu prac na inwestycji prowadzi największy bank spółdzielczy o polskim kapitale – Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Realizację pierwszego powstającego w ramach osiedla budynku nr 2 poprowadzi WNP BUDOWNICTWO inżyniera Macieja Karbowskiego.

Oferty nieruchomości w Elblągu

ul. Rzeźnicka / Stary Rynek, Stare Miasto, Elbląg
Kamienica Staromiejska
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
46,03-136,91
Kamienica Staromiejska - Nowe mieszkania na Starym Mieście w Elblągu. Projekt realizuje firma Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO, termin oddania przewidziany jest na IV kwartał 2019. Inwestycja budowana jest przy ul. Rzeźnicka / Stary Rynek. Dostępne są mieszkania z antresolami, balkonami, loggiami, tarasami wielkości dodatkowej 2,50 - 19,00 m². Na osiedlu powstanie 40 lokali. W ofercie dostępne są 23 mieszkania o metrażach od 46,03 do 136,91 m². Budynek będzie czteropiętrowy. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje parking podziemny. W pobliżu inwestycji Kamienica Staromiejska znajduje się liceum, gimnazjum, szkoła podstawowa, przychodnia.
Aktualizacja: 2018-10-11
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 375 osób