Działka na sprzedaż, 1 220,00 m², oferta nr FO2-GS-197958
Działka z oferty Nieruchomości Furman
Opalenica



- Powierzchnia:1 220,00 m²
- Cena za m²:291 zł
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Położona przy ul. Półwiejskiej o powierzchni 1220 m2.
W spokojnej części miasta zabudowy jednorodzinnej. Dla obszaru uchwalony jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zapisy planu:
Wyznacza się tereny zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej i bliźniaczej dla których:
Dopuszcza się możliwość utrzymania istniejącej zabudowy mieszkaniowei i towarzyszącej jej zabudowy gospodarczej (remonty, modernizacja, rozbudowa) lub wymianę na nową o charakterze jak projektowania
Ustala się charakter projektowanej zabudowy: maksymalnie 3 kondygnacje, w tym użytkowe poddasze w stromym dachu krytym dachówką lub materiałem imitującym dachówkę; możliwość podpiwniczenia - o ile warunki gruntowe na to pozwolą, powierzchnia zabudowy nie może przekroczy 20% powierzchni działki (nie dotyczy to działek łączonych, na których dopuszcza się zabudowę tylko 10% powierzchni)
Istnieje możliwość łączenia sąsiadujących ze sobą działek
Dopuszcza się realizację obiektów gospodarczo-garażowych o powierzchni zabudowy do 50m2, usytuowanych zgodnie z rysunkiem planu
Dopuszcza się prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej w obiektach mieszkalnych
Przy samej działce znajdują niezbędne media.
Szerokość fontu działki - ok 29 m
Działka z 3 stron jest ogrodzona.
Dla działki opracowana jest koncepcja dwóch budynków mieszkalnych
jednorodzinnych dwulokalowych - opcja dla dewelopera.
Cena - 355 000 zł.
Oferta biura nieruchomości
Tel. 605 103 820
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem
w godzinach 9.00 - 17.00