Działka na sprzedaż 4 600,00 m², oferta nr 6495/3685/OGS
nowość

Działka z oferty freedom nieruchomości

69 000 zł

Borownica

Powierzchnia:
4 600,00 m²
Cena za m²:
15 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Rodzaj działki
budowlana
Dojazd
utwardzony
Numer oferty
6495/3685/OGS
Data dodania
2023-05-26
Data aktualizacji
2023-05-26

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej z możliwością zabudowy w Borownicy k. Przemyśla

Jeśli poszukujesz działki z przeznaczeniem na rekreację z możliwością postawienia domu całorocznego lub jako lokatę kapitału w malowniczej okolicy, ta oferta skierowana właśnie do Ciebie

Oferuję na sprzedaż działkę z lasem o powierzchni 0,46 ha zlokalizowaną w Borownicy, gmina Bircza, składająca się z działek nr ewidencyjny 264/4. Brak zwartej zabudowy wokół. Dojazd drogą gminną, asfaltową, dalej ok. 350 m bezpośrednio do działki prowadzi droga utwardzona, a następnie polna. Działka o nieregularnym kształcie, W niedalekiej odległości na sąsiedniej działce znajduje się linia energetyczna. Inne media we własnym zakresie: studnia, przydomowa oczyszczalnia. Działka z przeznaczeniem na rekreację z możliwością zabudowy lub jako lokata kapitału. Możliwość wybudowania domu całorocznego w zabudowie na podstawie uzyskanych Warunków Zabudowy. Malownicza okolica wokół - las, ścieżki piesze, pagórki.

Niedaleko do centrum Borownicy, do Przemyśla ok. 45 min.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Oferta działki dostępna wyłącznie w naszym biurze freedom nieruchomości.

Mateusz Chmiel – opiekun oferty. Serdecznie zapraszam.

Tel. 881 201 750

Email: Zapytaj o Ofertę

Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lok. 18L."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Numer licencji: 7846
ul. Stawki 2A lok. U2
00-193 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę