Dom na sprzedaż, 737,93 m², oferta nr SDDOVA311
Dom z oferty Metrohouse
Ostrowo, Wiankowa







- Liczba pokoi:17 pokoi
- Powierzchnia:737,93 m²
- Powierzchnia działki:700,00 m²
- Typ domu:wolnostojący
- Rok Budowy:2011
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
W pełni wyposażony dom dwu piętrowy posiada 17 pokoi na wynajem.
Budynek o powierzchni całkowitej 737,93 mkw a powierzchni użytkowej 500,45 mkw posadowiony jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 700 mkw, na której znajduje się miejsce na grilla, plac zabaw dla dzieci. Parking dla gości na terenie posesji.
Bardzo ładny i zadbany obiekt jest gotowy aby przyjmować gości.
Jasne i przestronne wnętrza. Każdy z pokoi posiada balkon lub taras.
STAN TECHNICZNY: Bardzo dobry- okna PCV, na podłogach panele i kafle, łazienki w glazurze. Budynek może być ogrzewany co umożliwia wynajem krótkoterminowy przez cały rok.
Świetna oferta dla rodziny lub dla inwestora!!!Można tu zamieszkać i korzystać z uroku nadmorskich kurortów a jednocześnie prowadzić wynajem krótkoterminowy.
Wyjątkowa nieruchomość w Ostrowie, do plaży ok 1000 m., las z zasięgu ręki. Pokoje z dobrą infrastrukturą czekają na turystów. W pobliżu bary, restauracje.
Ostrowo to letniskowa miejscowość położona nad morzem, niedaleko Jastrzębiej Góry. Największą jej atrakcją jest bez wątpienia szeroka, piaszczysta plaża, oddzielona od lądu wydmami i lasem sosnowym, zaliczana do najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.