Dom na sprzedaż, 190,45 m², oferta nr KETE012
Dom z oferty Metrohouse
Plichtów







Liczba pokoi:8 pokoi
Powierzchnia:190,45 m²
Powierzchnia działki:24 999,00 m²
Typ domu:wolnostojący
Rok Budowy:2004
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Numer oferty
KETE012
Materiał
pustak
Standard wykończenia
wykończone pod klucz
Liczba poziomów
2
Dojazd
utwardzony
Data dodania
2022-03-17
Data aktualizacji
2024-08-30
Oferujemy do sprzedaży posiadłość położoną w urokliwej przyrodniczo lokalizacji. Jednocześnie zapewniającej szybki dojazd w kierunku Łodzi oraz węzła autostrad A1/A2.
Media- gaz miejski, woda z sieci miejskiej, prąd, oczyszczalnia.
Dom 190 m2 , cegła, dachówka ceramiczna, drewniane okna antywłamaniowe, monitoring, system alarmowy, parkiet dębowy, terakota.
|Budynek gospodarczo - garażowy na 5 stanowisk z użytkowym poddaszem.
Wydane pozwolenie na budowę drugiego domu o podobnych parametrach.
Zapraszamy do Metrohouse.
Zapewniamy kompleksową obsługę klienta kupującego. W przypadku ubiegania się o kredyt zachęcamy do spotkania z naszym ekspertem finansowym. Pełna obsługa kredytowa, załatwienie wszelkich formalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.