Dom na sprzedaż, 200,00 m², oferta nr 831564
Dom na sprzedaż 200 m², Ożarów
Ożarów







- Liczba pokoi:7 pokoi
- Powierzchnia:200,00 m²
- Powierzchnia działki:2 600,00 m²
- Typ domu:wolnostojący
- Rok Budowy:1961
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Prezentuje na sprzedaż siedlisko w miejscowości Ożarów.
Działka i dom:
- Powierzchnia działki: 2600 m²
- Powierzchnia domu: 200 m² z 1961 roku, rozbudowany w 1987, z ogromnym potencjałem do przekształcenia w wymarzone miejsce do życia. Choć wymaga kapitalnego remontu, oferuje doskonały układ pomieszczeń i przestronność, które można dostosować do własnych potrzeb.
Parter:
- 2 pokoje (30 m² i 19 m²) – jeden z wyjściem na taras, idealne na stworzenie przestronnej strefy dziennej.
- Kuchnia (14,5 m²) z piecem kaflowym – klimatyczny element, który doda uroku.
- Hol (6 m²)
- łazienka (3 m²)
- WC (0,8 m²)
- wiatrołap z wejściem do piwnicy 60m2 – zapewniające wygodę w codziennym życiu.
Piętro:
- 4 pokoje (11 m², 8,5 m², 10 m², 10 m²) – doskonałe do urządzenia sypialni lub gabinetów.
- Kuchnia (10 m²)
- WC (1,2 m²)
- łazienka (7 m²)
- hol (30 m²)
- 2 balkony – przestronne, pełne światła pomieszczenia z widokiem na okolicę.
Dodatkowe udogodnienia:
Zestaw fotowoltaiczny do grzania wody oraz panele na ścianie budynku od strony południowej – energooszczędność na pierwszym miejscu!
5 budynków gospodarczych, w tym ogromna stodoła o powierzchni około 250 m², dwa garaże, obora oraz letnia kuchnia z piecem kaflowym – mnóstwo przestrzeni do wykorzystania! Teren ogrodzony siatką, metalowa brama wjazdowa, dojazd drogą asfaltową – komfort i bezpieczeństwo.
Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest na skraju łąk doliny Ciemięgi, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do najważniejszych punktów. Zaledwie 6 km od Nałęczowa i 23 km od Lublina. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole oraz stacja PKP, co zapewnia komfort codziennego życia.
Dodatkowe opcje:
Możliwość dokupienia działek sąsiadujących o powierzchni: 2100 m² – (działka budowlana) oraz 2500 m², z czego 1500 m² przeznaczone pod zabudowę
Cena: 589 000 zł
Nie zwlekaj, ta nieruchomość ma ogromny potencjał, który czeka na Twoją wizję!
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej zgodnie z przepisami prawa.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
Karolina Michna
tel. 57-57-57-917
Oferta biura Jacek Kluch Nieruchomości
kluchnieruchomosci.pl
Telefon: 57-57-57-917
Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem
