Nowy dom, 65,39 m², oferta nr 8A
Inwestycja Leszczyńskiego 25
Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Leszczyńskiego 25





Liczba pokoi:3 pokoje
Powierzchnia:65,39 m²
Powierzchnia działki:88,64 m²
Typ domu:szeregowy
Liczba poziomów:3
Układ okien:dwustronny
Powierzchnie zewnętrzne:ogródek (46,00 m²)
Termin oddania:rok 2026
Opinia tabelaofert.pl o zaletach planu lokalu:
Opinia tabelaofert.pl o zaletach planu lokalu:
Kompaktowy dom z efektywnie wykorzystaną przestrzenią. Ten dom składa się z następujących pomieszczeń: wiatrołap, salon z aneksem kuchennym i jadalnią, łazienka, ogród, sypialnia małżeńska, sypialnia dla dziecka, łazienka z oknem, wewnętrzny korytarz prywatny, pokój, schowek, korytarz wewnętrzny.
Zalety tego domu:
-
Efektywnie wykorzystana powierzchnia. Pomimo swojej wielkości dom ten oferuje wiele pomieszczeń, co przekłada się na niższe koszty zakupu i utrzymania, a jednocześnie zapewnia wygodne warunki do życia.
-
Prywatne piętro o powierzchni 29,93 m². To rozwiązanie daje mieszkańcom poczucie odseparowania i intymności, co jest istotne dla komfortu użytkowania.
-
Dwie łazienki, w tym jedna z oknem. Dwie łazienki zwiększają wygodę mieszkańców, pozwalając uniknąć porannych kolejek. Okno w łazience zapewnia dodatkową wentylację.
-
Salon łączący wypoczynek, przygotowywanie posiłków i jadalnię. Łącząc te funkcje w jednym pomieszczeniu, zyskujemy więcej przestrzeni i zaoszczędzamy na kosztach utrzymania.
-
Dodatkowy pokój 13,02 m². Może służyć jako dodatkowa sypialnia, pokój gościnny lub gabinet, co zwiększa elastyczność w aranżacji.
-
Wydzielony schowek. Pomieszczenie to umożliwia utrzymanie porządku w domu, a także sprawdza się jako miejsce do przechowywania sezonowych rzeczy.
-
Wyjście na ogródek z salonu. Bezpośredni dostęp do ogródka 46,00 m² zwiększa atrakcyjność salonu i umożliwia relaks na świeżym powietrzu.
Szczegółowy opis domu Zaczynając od najważniejszej przestrzeni wspólnej, wchodzimy do wiatrołapu, który prowadzi nas bezpośrednio do salonu z aneksem kuchennym i jadalnią. To przestronne pomieszczenie o wielkości 25,33 m² jest sercem domu. Oferuje miejsce do wypoczynku z dwiema wygodnymi sofami, część kuchenną wyposażoną w pełen zestaw niezbędnych sprzętów oraz jadalnię z czterema krzesłami. Z salonu mamy bezpośredni dostęp do niewielkiej, ale funkcjonalnie urządzonej łazienki o powierzchni 3,56 m² z kabiną prysznicową, co jest wygodne na co dzień. Z salonu prowadzi także wyjście na ogród o powierzchni 46,00 m², który stanowi idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.
Na pierwszym piętrze, stanowiącym przestrzeń prywatną, znajduje się stylowa sypialnia małżeńska wyposażona w duże łóżko oraz przestronne szafy. Bezpośrednio obok umiejscowiona jest sypialnia dla dziecka, co ułatwia rodzicom opiekę. Obie sypialnie usytuowane są blisko łazienki z oknem, co stanowi wygodne rozwiązanie, umożliwiając szybki dostęp i naturalne doświetlenie oraz przewietrzanie wnętrza. Dzięki korytarzowi, zyskujemy łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń na tym piętrze, co czyni je wygodnym dla wszystkich domowników.
Na drugim poziomie znajduje się dodatkowy pokój o powierzchni 13,02 m², który idealnie nadaje się na biuro, pokój gościnny lub kolejną sypialnię, co zwiększa elastyczność w użytkowaniu domu. Obok pokoju znajduje się schowek, który doskonale sprawdzi się do przechowywania niezbędnych rzeczy, pomagając utrzymać porządek w przestrzeni mieszkalnej.
Kompaktowy dom to idealne rozwiązanie dla pary z jednym dzieckiem lub z dwójką dzieci. Doskonale sprawdzi się także dla małej rodziny, która potrzebuje elastyczności w aranżacji przestrzeni lub pragnie pracować zdalnie, wykorzystując dodatkowy pokój jako domowe biuro.
Zobacz podobne oferty w tej inwestycji
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem
Leszczyńskiego 25 opinie
Znakomita 4.3 / 5
Leszczyńskiego 25 opinie

Inni użytkownicy szukali również na Gołąbkach
Inni użytkownicy szukali również na Gołąbkach
Ceny mieszkań na Gołąbkach
Ceny mieszkań na Gołąbkach
Ulice w Warszawie
Ulice w Warszawie
- nowe domy hlonda warszawa
- nowe domy borków warszawa
- nowe domy kwiatów polskich warszawa
- nowe domy cylichowska warszawa
- nowe domy pułaskiego warszawa
- nowe domy gratyny warszawa
- nowe domy białego dębu warszawa
- nowe domy zagórzańska warszawa
- nowe domy zdrowa warszawa
- nowe domy kosmatki warszawa
- nowe domy cieślewskich warszawa
- nowe domy gułowska warszawa