Twoje oferty
0
0

Dom na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr SDBORO473

Dom z oferty Metrohouse

890 000

Wójtowice, Górna

Dom 120,00 m², oferta nr , SDBORO473, Wójtowice, Górna
SDBORO473 - zdjęcie nr 0
SDBORO473 - zdjęcie nr 1
SDBORO473 - zdjęcie nr 2
SDBORO473 - zdjęcie nr 3
SDBORO473 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 120 m²
Mapa
Galeria
21
Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
120,00 m²
Powierzchnia działki:
1 400,00 m²
Typ domu:
wolnostojący
Rok Budowy:
2013

Opis i szczegóły oferty

Numer oferty
SDBORO473
Materiał
pustak
Standard wykończenia
wykończone pod klucz
Powierzchnie dodatkowe
piwnica
Liczba poziomów
2
Wirtualny spacer
Dojazd
asfalt
Instalacje elektryczne
instalacja internetowa
Media
prąd
Data dodania
2024-07-10
Na sprzedaż ekskluzywny, w pełni wyposażony dom o powierzchni całkowitej 120 m², z przepięknym widokiem na góry, w malowniczej miejscowości Wójtowice. Dom jest położony na działce o powierzchni 1400 m² na granicy, której płynie strumyk co dodatkowo nadaje temu miejscu urokliwego charakteru. Powierzchnia mieszkalna domu to 89,5 m², na którą składa się :
PARTER

-  Salon 22,2 m²  z wyjściem na taras,

- Aneks kuchenny 8,1 m²

- Łazienka 5 m²
- pomieszczenie gospodarcze 15,9 m²
- pomieszczenie gospodarcze 7 m²

 - hall 2,5 m²
- wiatrołap 2,4 m²

PIĘTRO ,na które prowadzą drewniane schody

- korytarz 2,9 m²
- łazienka 1,4 m²
-sypialnia 10,8 m²
- sypialnia 11,3 m²

Poddasze, oferujące dodatkową przestrzeń do indywidualnej aranżacji , można zaadaptować  uzyskując dwie dodatkowe sypialnie.W części podpiwniczonej znajduję się kotłownia o powierzchni 29,7 mkw oraz pomieszczenie gospodarcze. Ogrzewanie centralne  z pieca z podajnikiem wielofunkcyjnym .Posiada ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki, znajduje się również kominek z nadmuchem grawitacyjnym. Wokół domu piękny taras wykończony piaskowcem oraz balustradą, z którego rozpościera się piękny widok na góry. Dodatkowo garaż jednostanowiskowy. Działka jest ogrodzona oraz zabezpieczona murem oporowym , zabezpieczającym przed podtopieniami. Ten wyjątkowy dom jest otoczony pięknie zagospodarowanym ogrodem. Dużym atutem jest całoroczna altanka wyposażona w prąd, wodę,  oraz wędzarnie.Jest również drewutnia oraz zabudowania na narzędzia. W cenie pozostaje  całe wyposażenie domu ,sprzęty ogrodowe oraz zapas opału na dwa lata. Oferujemy możliwość wynajęcia domu na kilka dni przed dokonaniem zakupu, abyś mógł przekonać się o wyjątkowości tego miejsca. To  propozycja dla osób ceniących sobie bliskość natury, ciszę i spokój. Idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny jak i pod wynajem dla turystów. W pobliżu liczne szlaki turystyczne oraz stoki narciarskie. Miejscowość charakteryzuje się pięknymi krajobrazami oraz bliskością lasów, co sprzyja pieszym wędrówkom i wycieczkom rowerowym.
Jeśli interesuje Cie zakup tej wyjątkowej nieruchomości zapraszam do kontaktu.




Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Pokaż cały opis

Skontaktuj się z oferentem

Metrohouse
Zapytaj o ofertę
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę

Pobliskie lokalizacje

Inni użytkownicy szukali również

Ceny mieszkań