Dom na sprzedaż, 250,00 m², oferta nr SDVOCE459
Dom z oferty Metrohouse
Dobiesz







- Liczba pokoi:4 pokoje
- Powierzchnia:250,00 m²
- Powierzchnia działki:2 500,00 m²
- Typ domu:wolnostojący
- Rok Budowy:2005
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Dom znajduje się w bliskiej odległości od szkoły oraz stacji SKM ku Warszawie, co ułatwia dojazdy do stolicy, a także zapewnia dobry dostęp do edukacji dla dzieci. W okolicy znajdują się liczne sklepy i sklepiki, w tym znakomita piekarnia oferująca świeże pieczywo i wyśmienite ciasta, co każdego poranka może zapewnić mieszkańcom domu pyszne śniadanie.
Lokalizacja domu pozwala na korzystanie z bliskości natury - okolica jest zielona i zalesiona, a letnie śniadania na tarasie mogą być uświetnione odwiedzinami saren. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się stadnina koni oraz doskonała restauracja, idealna na rodzinne obiady lub romantyczne kolacje.
Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury, a jednocześnie wygodny dostęp do miejskich udogodnień. Czy to na codzienne życie, czy na weekendowe odskocznie od zgiełku miasta, ten dom oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.