TEMAR DEWELOPER

TEMAR DEWELOPER to wrocławski deweloper, który oferuje mieszkania, domy oraz lokale usługowe na sprzedaż we Wrocławiu. Zobacz naszą ofertę.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Mapa

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Wrocław

Opis firmy - TEMAR DEWELOPER

Firma TEMAR Deweloper - od dwudziestu lat zajmuje się działalnością deweloperską, budując na własnych gruntach budynki wielorodzinne z lokalami mieszkalnymi i usługowymi oraz domy jednorodzinne. Do końca 2015 roku firma zrealizowała we Wrocławiu czternaście inwestycji wielorodzinnych oraz cztery z ofertą domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze.

TEMAR Deweloper
- jest wiodącym deweloperem na rynku wrocławskim, kładzie duży nacisk na stosowanie we własnych projektach sprawdzonych, nowoczesnych technologii. Wykorzystuje tradycyjne materiały budowlane oraz stawia na wysoki standard budowanych mieszkań. Dba również o to, aby budynki były położone w atrakcyjnym miejscu, wśród zieleni, w pobliżu terenów spacerowych i rekreacyjnych, a jednocześnie w pobliżu centrum miasta i instytucji potrzebnych w codziennym życiu. Ważnym kryterium jakościowym jest także interesująca architektura budynków oraz ich kameralny charakter cechujący się niewielką wysokością budynków i małą ilością mieszkań.

Najnowsze wiadomości:

Nasza oferta

300 ofert

Sortuj według: losowo
zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.