TEMAR DEWELOPER

TEMAR DEWELOPER to wrocławski deweloper, który oferuje mieszkania, domy oraz lokale usługowe na sprzedaż we Wrocławiu. Zobacz naszą ofertę.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Wrocław

Opis firmy - TEMAR DEWELOPER

Firma TEMAR Deweloper - od dwudziestu lat zajmuje się działalnością deweloperską, budując na własnych gruntach budynki wielorodzinne z lokalami mieszkalnymi i usługowymi oraz domy jednorodzinne. Do końca 2015 roku firma zrealizowała we Wrocławiu czternaście inwestycji wielorodzinnych oraz cztery z ofertą domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze.

TEMAR Deweloper
- jest wiodącym deweloperem na rynku wrocławskim, kładzie duży nacisk na stosowanie we własnych projektach sprawdzonych, nowoczesnych technologii. Wykorzystuje tradycyjne materiały budowlane oraz stawia na wysoki standard budowanych mieszkań. Dba również o to, aby budynki były położone w atrakcyjnym miejscu, wśród zieleni, w pobliżu terenów spacerowych i rekreacyjnych, a jednocześnie w pobliżu centrum miasta i instytucji potrzebnych w codziennym życiu. Ważnym kryterium jakościowym jest także interesująca architektura budynków oraz ich kameralny charakter cechujący się niewielką wysokością budynków i małą ilością mieszkań.

Najnowsze wiadomości:

Nasza oferta

102 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Serwer: flap
Sesja: tre0cukcnm5qj7ndb02uj2neb3
IP: 54.211.127.89
Czas: 0.2277410030365
x
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.