Logo

Nowe mieszkanie, 58,65 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr B2.A511

598 230 zł

10 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 799 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle ArtPark

Łódź, Polesie, ul. Wołowa 4a

3 pokoje, mieszkanie 58,65 m², piętro 5, oferta nr B2.A511, Osiedle ArtPark, Łódź, Polesie, ul. Wołowa 4a
SALON Z ANEKSEM23,75 m²SYPIALNIA10,29 m²SYPIALNIA9,03 m²ŁAZIENKA4,27 m²WC1,90 m²KORYTARZ9,41 m²BALKON7,13 m²
Wymiary mieszkania 58.65 m², B2.A511
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 0
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 1
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 2
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.65 m², B2.A511
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,65 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,13 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę