Logo

Nowe mieszkanie, 55,04 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B2.A403

577 920 zł

10 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 704 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle ArtPark

Łódź, Polesie, ul. Wołowa 4a

3 pokoje, mieszkanie 55,04 m², piętro 4, oferta nr B2.A403, Osiedle ArtPark, Łódź, Polesie, ul. Wołowa 4a
SALON Z ANEKSEM18,01 m²SYPIALNIA11,76 m²SYPIALNIA10,08 m²ŁAZIENKA4,49 m²WC1,90 m²KORYTARZ8,80 m²BALKON11,31 m²
Wymiary mieszkania 55.04 m², B2.A403
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 0
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 1
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 2
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.04 m², B2.A403
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,04 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,31 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę