Logo

Nowe mieszkanie, 39,25 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B3.B408

423 900 zł

10 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 983 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle ArtPark

Łódź, Polesie, ul. Wołowa 4a

2 pokoje, mieszkanie 39,25 m², piętro 4, oferta nr B3.B408, Osiedle ArtPark, Łódź, Polesie, ul. Wołowa 4a
SALON Z ANEKSEM20,78 m²SYPIALNIA10,11 m²ŁAZIENKA3,75 m²KORYTARZ4,61 m²BALKON3,24 m²
Wymiary mieszkania 39.25 m², B3.B408
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 0
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 1
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 2
Osiedle ArtPark - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.25 m², B3.B408
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,25 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,24 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę