Logo

Nowe mieszkanie, 36,15 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/5

558 518 zł

15 450 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 613 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza

2 pokoje, mieszkanie 36,15 m², piętro 1, oferta nr B/5, Osiedle Myśliborska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza
SALON Z ANEKSEM19,28 m²SYPIALNIA9,56 m²ŁAZIENKA4,83 m²KORYTARZ2,48 m²BALKON4,59 m²
Wymiary mieszkania 36.15 m², B/5
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 0
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 1
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 2
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.15 m², B/5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,15 m²

Piętro:

1 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,59 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę