Logo

Nowe mieszkanie, 36,75 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A/29

549 413 zł

14 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 571 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza

2 pokoje, mieszkanie 36,75 m², piętro 3, oferta nr A/29, Osiedle Myśliborska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza
SALON Z ANEKSEM20,03 m²SYPIALNIA8,99 m²ŁAZIENKA4,01 m²KORYTARZ3,72 m²BALKON4,59 m²
Wymiary mieszkania 36.75 m², A/29
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 0
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 1
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 2
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.75 m², A/29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,75 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,59 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę