Logo

Nowe mieszkanie, 54,14 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B/3

771 495 zł

14 250 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza

3 pokoje, mieszkanie 54,14 m², parter, oferta nr B/3, Osiedle Myśliborska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza
SALON Z ANEKSEM19,18 m²SYPIALNIA11,66 m²SYPIALNIA11,03 m²ŁAZIENKA4,75 m²KORYTARZ7,52 m²TARAS5,48 m²OGRÓDEK10,09 m²
Wymiary mieszkania 54.14 m², B/3
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 0
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 1
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 2
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.14 m², B/3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,14 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,48 m²), ogródek (10,09 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę