Logo

Nowe mieszkanie, 58,74 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A/55

842 919 zł

14 350 zł /m²

Rata 3 944 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza

3 pokoje, mieszkanie 58,74 m², piętro 3, oferta nr A/55, Osiedle Myśliborska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza
SALON Z ANEKSEM22,27 m²SYPIALNIA11,63 m²SYPIALNIA11,48 m²ŁAZIENKA4,66 m²WC1,78 m²KORYTARZ6,92 m²BALKON5,52 m²
Wymiary mieszkania 58.74 m², A/55
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 0
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 1
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 2
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.74 m², A/55
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,74 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,52 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę