Logo

Nowe mieszkanie, 41,69 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/19

631 604 zł

15 150 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 955 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza

2 pokoje, mieszkanie 41,69 m², piętro 1, oferta nr B/19, Osiedle Myśliborska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza
SALON Z ANEKSEM20,61 m²SYPIALNIA13,24 m²ŁAZIENKA4,20 m²KORYTARZ3,64 m²BALKON5,52 m²
Wymiary mieszkania 41.69 m², B/19
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 0
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 1
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 2
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.69 m², B/19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,69 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,52 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę