Logo

Nowe mieszkanie, 35,84 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A/39

550 144 zł

15 350 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 574 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza

2 pokoje, mieszkanie 35,84 m², parter, oferta nr A/39, Osiedle Myśliborska, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Myśliborska / Ochorowicza
SALON Z ANEKSEM18,35 m²SYPIALNIA9,33 m²ŁAZIENKA3,97 m²KORYTARZ4,19 m²TARAS5,65 m²OGRÓDEK12,70 m²
Wymiary mieszkania 35.84 m², A/39
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 0
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 1
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 2
Osiedle Myśliborska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 35.84 m², A/39
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,84 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,65 m²), ogródek (12,70 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę