Mieszkanie do wynajęcia, 99,00 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr WMFOFU882
Mieszkanie z oferty Metrohouse
Warszawa, Wawer, Węglarska







Liczba pokoi:4 pokoje
Powierzchnia:99,00 m²
Piętro:2 piętro
Wys. mieszkania:2,70 m
Rok Budowy:2017
Opis i szczegóły oferty
Opis i szczegóły oferty
Numer oferty
WMFOFU882
Typ budynku
apartamentowiec
Materiał
mieszany
Łazienka
łazienka z wanną lub prysznicem
Standard wykończenia
bardzo dobry
Powierzchnie zewnętrzne
balkon (8,00 m²), ogródek
Wyposażenie dodatkowe
klimatyzacja
Data dodania
2024-10-23
Apartament wykończony jest w wysokim standardzie, co gwarantuje elegancję i wygodę na najwyższym poziomie. Dodatkowo, doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum Warszawy, a także bliskość terenów zielonych stanowi idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i kontakt z naturą.
Ten wyjątkowy apartament o powierzchni ok. 123 m² składa się z jasnego, przestronnego salonu z jadalnią połączonego z w pełni wyposażoną, nowoczesną kuchnią, trzech sypialni, dwóch eleganckich łazienek, pralni, garderoby oraz balkonu, z którego rozpościera się widok na zielone otoczenie. Całość została zaprojektowana z naciskiem na najwyższą jakość materiałów oraz komfort i funkcjonalność użytkowania.
Bardzo dużą zaletą jest strych o powierzchni ok. 20 m2, który można przeznaczyć jako miejsce na przechowywanie dodatkowych przedmiotów.
Ogród przynależny do nieruchomości o powierzchni 100 m2 to idealne miejsce do wypoczywania oraz spędzania wolnego czasu na łonie natury.
Sprzedaż przestronnego, nowoczesnego i słonecznie położonego apartamentu o wysokim standardzie i funkcjonalnym układzie, zbudowanego w 2017 roku. Nieruchomość znajduje się w Warszawie, na spokojnym osiedlu Wawer, przy ulicy Węglarskiej, oferując niepowtarzalny widok na las.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Skontaktuj się z oferentem
Skontaktuj się z oferentem
Pobliskie lokalizacje
W okolicy
Inni użytkownicy szukali również w Wawrze
Ulice w Warszawie
- mieszkania do wynajęcia magazynowa warszawa
- mieszkania do wynajęcia kłopotowskiego warszawa
- mieszkania do wynajęcia sarmacka warszawa
- mieszkania do wynajęcia krochmalna warszawa
- mieszkania do wynajęcia wyspowa warszawa
- mieszkania do wynajęcia plater warszawa
- mieszkania do wynajęcia romaszewskiego warszawa
- mieszkania do wynajęcia płosa warszawa
- mieszkania do wynajęcia nowowiejska warszawa
- mieszkania do wynajęcia mazowieckich warszawa
- mieszkania do wynajęcia ceramiczna warszawa
- mieszkania do wynajęcia dereniowa warszawa
- mieszkania do wynajęcia heroldów warszawa
- mieszkania do wynajęcia anielewicza warszawa
- mieszkania do wynajęcia kijowska warszawa
- mieszkania do wynajęcia aleja jana chrystiana szucha warszawa
- mieszkania do wynajęcia neseberska warszawa
- mieszkania do wynajęcia marysieńki warszawa
- mieszkania do wynajęcia plac gen. józefa hallera warszawa
- mieszkania do wynajęcia przasnyska warszawa
- mieszkania do wynajęcia równoległa warszawa
- mieszkania do wynajęcia jadowska warszawa
- mieszkania do wynajęcia fabryczna warszawa
- mieszkania do wynajęcia budki szczęśliwickie warszawa
- mieszkania do wynajęcia berensona warszawa
- mieszkania do wynajęcia zaolziańska warszawa
- mieszkania do wynajęcia raabego warszawa