zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PremiumState

Gdańsk, Toruńska 26/2A
pokaż numer telefonu
Oferty:
17 na sprzedaż

Nasi agenci

Julia Lewandowska - PremiumState

Julia Lewandowska

pokaż numer

Liczba ofert: 2

Piotr Erdmann - PremiumState

Piotr Erdmann

pokaż numer

Liczba ofert: 15

Zobacz wszystkich (2)

O nas

    Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania, lokale użytkowe, działki, domy
  • Gdańsk, Gdynia, Rusko, Straszyn
Misją PremiumState jest układanie portfeli inwestycyjnych naszym Klientom, w oparciu o nieruchomości premium. Współpraca z nami to gwarancja skutecznej sprzedaży, czyli uwolnienia największej ilości środków z nieruchomości, w możliwie jak najkrótszym czasie oraz znalezienie wyjątkowej nieruchomości, która przerośnie Państwa oczekiwania.

Czym się zajmujemy?
Sprzedamy Twoją nieruchomość dla Ciebie, gdy Ty w tym czasie będziesz zajmował się swoim biznesem czy odpoczynkiem po pracy – rynek wtórny i rynek pierwotny.

Jesteś właścicielem apartamentu czy domu, którego już nie potrzebujesz?
Nie masz czasu:  wycenić, przygotować oferty, odbierać telefonów i prezentować swojej nieruchomości, a potem zorganizować dokumentów do sprzedaży? Współpraca z nami to gwarancja skutecznej sprzedaży, czyli uwolnienia największej ilości środków z nieruchomości, w możliwie jak najkrótszym czasie.

A może dałeś ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości, a dzwonią do Ciebie sami pośrednicy, którzy chcą poznać ofertę?
Powierz swoją ofertę ekspertowi nieruchomości premium, który będzie za Ciebie odbierał telefony od pośredników i klientów, a na prezentacji pojawi się z konkretnym klientem i przeprowadzi z Tobą transakcję sprzedaży oszczędzając Twój czas! Jesteś inwestorem i budujesz osiedle i potrzebujesz dotrzeć do zamożnego klienta – skontaktuj się z nami.

Dokonaj zakupu nieruchomości z nami, takiej, której nie będziesz chciał za chwilę sprzedawać – rynek pierwotny i wtórny
Szukasz wyjątkowej nieruchomości, w której będziesz mógł zamieszkać, albo chcesz posiadać apartament wakacyjny, w którym będziesz mógł wypoczywać wraz z rodziną?

Posiadamy w ofercie nieruchomości z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Dodatkowo mamy know-how w poszukiwaniu nieruchomości, które spełnią Twoje oczekiwania. Nie musisz spotykać się z wieloma pośrednikami, Twój skuteczny, lojalny ekspert nieruchomości premium w razie potrzeby będzie kontaktował się z osobami fizycznymi, deweloperami i pośrednikami za Ciebie.

Skupiamy się na indywidualnej obsłudze odpowiedniego klienta – począwszy od biznesmenów, chcących dobrze zainwestować swoje zasoby finansowe, poprzez szukających wyjątkowości i spokoju rozpoznawalnych ludzi, aż na osobach skupionych na nabyciu jak najlepszej nieruchomości w dobrym sąsiedztwie. Dostarczamy Ci w Premium Properties dokładnie tego czego potrzebujesz i oczekujesz, a udaje się nam to, bo kierujemy się uczciwością, jesteśmy skupieni tylko na wybranych nieruchomościach w prestiżowych lokalizacjach i rozumiemy potrzeby ludzi, którzy nam ufają.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj
Sortuj

Znaleziono 17 ofert

Miasta:
Wszystkie
Wybrane filtry:
Dom szeregowy 100,00 m², Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Kołodzieja, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
1 000 000 zł
Mieszkanie trzypokojowe 82,50 m², Gdynia, Chabrowa, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
850 000 zł
Mieszkanie czteropokojowe 76,65 m², Gdańsk, Trakt Św. Wojciecha, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
800 000 zł
Lokal gastronomiczny 94,00 m², Gdynia, Orłowo, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
250 000 zł
Lokal użytkowy 94,00 m², Gdynia, Orłowo, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
250 000 zł

Tu nas znajdziesz

Julia Lewandowska PremiumState
Gdańsk, Toruńska 26/2A

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę