Logo

Nowe mieszkanie, 54,21 m², 3 pokoje, parter, oferta nr Budynek 1 Mieszkanie 90

558 363 zł

10 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 612 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Krakowska Rogatka

Kielce, Centrum, ul. Miodowicza 1

3 pokoje, mieszkanie 54,21 m², parter, oferta nr Budynek 1 Mieszkanie 90, Krakowska Rogatka, Kielce, Centrum, ul. Miodowicza 1
SALON Z ANEKSEM23,20 m²SYPIALNIA9,93 m²SYPIALNIA8,69 m²ŁAZIENKA4,35 m²KORYTARZ8,15 m²TARAS11,26 m²OGRÓDEK12,22 m²
Wymiary mieszkania 54.21 m², Budynek 1 Mieszkanie 90
Wirtualna makieta 3D mieszkania 54.21 m², Budynek 1 Mieszkanie 90
Budynek 1 Mieszkanie 90Budynek 1 Mieszkanie 91Budynek 1 Mieszkanie 92Budynek 1 Mieszkanie 93Budynek 1 Mieszkanie 94Budynek 1 Mieszkanie 95Budynek 1 Mieszkanie 99Budynek 1 Mieszkanie 98Budynek 1 Mieszkanie 1Budynek 1 Mieszkanie 3Budynek 1 Mieszkanie 2Budynek 1 Mieszkanie 97Budynek 1 Mieszkanie 96Budynek 1 Mieszkanie 4Budynek 1 Mieszkanie 5Budynek 1 Mieszkanie 6Budynek 1 Mieszkanie 7Budynek 1 Mieszkanie 8Budynek 1 Mieszkanie 9Budynek 1 Mieszkanie 10Budynek 1 Mieszkanie 11Budynek 1 Mieszkanie 12Budynek 1 Mieszkanie 13Budynek 1 Mieszkanie 14Budynek 1 Mieszkanie 15 18x17.6x28.018x17.6x28.0
Plan piętra
Krakowska Rogatka - zdjęcie nr 0
Krakowska Rogatka - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 54.21 m², Budynek 1 Mieszkanie 90
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,21 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe: