Logo

Nowe mieszkanie, 68,36 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr Budynek 2 Mieszkanie 57

656 256 zł

9 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 070 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Krakowska Rogatka

Kielce, Centrum, ul. Miodowicza 1

3 pokoje, mieszkanie 68,36 m², piętro 5, oferta nr Budynek 2 Mieszkanie 57, Krakowska Rogatka, Kielce, Centrum, ul. Miodowicza 1
SALON Z ANEKSEM24,10 m²SYPIALNIA12,70 m²SYPIALNIA12,66 m²ŁAZIENKA4,76 m²WC2,22 m²GARDEROBA3,99 m²KORYTARZ5,41 m²KORYTARZ2,54 m²LOGGIA4,44 m²
Wymiary mieszkania 68.36 m², Budynek 2 Mieszkanie 57
Wirtualna makieta 3D mieszkania 68.36 m², Budynek 2 Mieszkanie 57
Budynek 2 Mieszkanie 57Budynek 2 Mieszkanie 58Budynek 2 Mieszkanie 59Budynek 2 Mieszkanie 60Budynek 2 Mieszkanie 61Budynek 2 Mieszkanie 62Budynek 2 Mieszkanie 63Budynek 2 Mieszkanie 64Budynek 2 Mieszkanie 65Budynek 2 Mieszkanie 66Budynek 2 Mieszkanie 67Budynek 2 Mieszkanie 68Budynek 2 Mieszkanie 69 20x14.2x24.9
Plan piętra
Krakowska Rogatka - zdjęcie nr 0
Krakowska Rogatka - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 68.36 m², Budynek 2 Mieszkanie 57
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,36 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,44 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę