Logo

Nowe mieszkanie, 53,60 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 4.00.C01

539 958 zł

10 074 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 526 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa III

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

3 pokoje, mieszkanie 53,60 m², parter, oferta nr 4.00.C01, Ogrody Andersa III, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM20,72 m²SYPIALNIA12,63 m²SYPIALNIA9,65 m²ŁAZIENKA4,69 m²KORYTARZ5,91 m²TARAS12,57 m²TARAS2,96 m²OGRÓDEK38,06 m²OGRÓDEK5,35 m²
Wymiary mieszkania 53.6 m², 4.00.C01
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.6 m², 4.00.C01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,60 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,57 m²), taras (2,96 m²), ogródek (38,06 m²), ogródek (5,35 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę