Logo

Nowe mieszkanie, 42,49 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A/36

586 362 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Tarnogaj, ul. Międzyleska

2 pokoje, mieszkanie 42,49 m², piętro 3, oferta nr A/36, Osiedle Międzyleska 3, Wrocław, Tarnogaj, Krzyki, ul. Międzyleska
SALON Z ANEKSEM23,28 m²SYPIALNIA11,10 m²ŁAZIENKA3,85 m²KORYTARZ4,26 m²LOGGIA3,26 m²
Wymiary mieszkania 42.49 m², A/36
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 0
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 1
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 2
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 42.49 m², A/36
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,49 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,26 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę