Logo

Nowe mieszkanie, 53,52 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A/33

711 816 zł

13 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 330 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Tarnogaj, ul. Międzyleska

3 pokoje, mieszkanie 53,52 m², piętro 3, oferta nr A/33, Osiedle Międzyleska 3, Wrocław, Tarnogaj, Krzyki, ul. Międzyleska
1 / 6
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 0
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 1
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 2
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 3
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 53.52 m², A/33
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,52 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (10,17 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę