Nowe mieszkanie, 59,03 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A/106
743 778 zł
12 600 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 480 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Międzyleska 3
Wrocław, Tarnogaj, ul. Międzyleska
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
59,03 m²
Piętro:
2 piętro
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Strony świata:
północny zachód (NW), południowy wschód (SE)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (4,11 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę