Logo

Nowe mieszkanie, 42,50 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A/1

551 225 zł

12 970 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 579 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Tarnogaj, ul. Międzyleska

2 pokoje, mieszkanie 42,50 m², parter, oferta nr A/1, Osiedle Międzyleska 3, Wrocław, Tarnogaj, Krzyki, ul. Międzyleska
1 / 6
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 0
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 1
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 2
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 3
Osiedle Międzyleska 3 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.5 m², A/1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,50 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (21,29 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę