Logo

Nowe mieszkanie, 79,36 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 19C

674 560 zł

8 500 zł /m²

Rata 3 156 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Farbiarska

Tomaszów Mazowiecki, ul. Farbiarska 28, 32, 34

4 pokoje, mieszkanie 79,36 m², piętro 4, oferta nr 19C, Osiedle Farbiarska, Tomaszów Mazowiecki, ul. Farbiarska 28, 32, 34
SALON Z ANEKSEM28,38 m²SYPIALNIA13,72 m²SYPIALNIA10,71 m²SYPIALNIA10,75 m²ŁAZIENKA4,33 m²WC2,16 m²KORYTARZ9,27 m²BALKON9,66 m²
Wymiary mieszkania 79.36 m², 19C
Osiedle Farbiarska - zdjęcie nr 0
Osiedle Farbiarska - zdjęcie nr 1
Osiedle Farbiarska - zdjęcie nr 2
Osiedle Farbiarska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 79.36 m², 19C
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,36 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,66 m²)

Termin oddania:

zadanie I - grudzień 2026, zadanie II - grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę