Logo

Nowe mieszkanie, 48,26 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 3A

405 384 zł

8 400 zł /m²

Rata 1 897 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Farbiarska

Tomaszów Mazowiecki, ul. Farbiarska 28, 32, 34

2 pokoje, mieszkanie 48,26 m², parter, oferta nr 3A, Osiedle Farbiarska, Tomaszów Mazowiecki, ul. Farbiarska 28, 32, 34
SALON Z ANEKSEM24,70 m²SYPIALNIA13,09 m²ŁAZIENKA4,69 m²KORYTARZ5,78 m²TARAS6,77 m²OGRÓDEK31,72 m²
Wymiary mieszkania 48.26 m², 3A
Osiedle Farbiarska - zdjęcie nr 0
Osiedle Farbiarska - zdjęcie nr 1
Osiedle Farbiarska - zdjęcie nr 2
Osiedle Farbiarska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.26 m², 3A
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,26 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,77 m²), ogródek (31,72 m²)

Termin oddania:

zadanie I - grudzień 2026, zadanie II - grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę