Logo

Nowe mieszkanie, 43,98 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr A1.5.47

688 020 zł

15 644 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 219 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Grabiszyn

Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa

2 pokoje, mieszkanie 43,98 m², piętro 5, oferta nr A1.5.47, ATAL Grabiszyn, Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa
SALON Z ANEKSEM23,75 m²SYPIALNIA12,35 m²ŁAZIENKA4,46 m²KORYTARZ3,42 m²BALKON3,22 m²
Wymiary mieszkania 43.98 m², A1.5.47
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 0
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 1
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 2
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 43.98 m², A1.5.47
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,98 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,22 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę