Logo

Nowe mieszkanie, 31,69 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr A1.3.26

511 529 zł

16 142 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 393 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Grabiszyn

Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa

1 pokój, mieszkanie 31,69 m², piętro 3, oferta nr A1.3.26, ATAL Grabiszyn, Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa
1 / 6
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 0
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 1
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 2
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 3
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 31.69 m², A1.3.26
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,69 m²

Piętro:

3 piętro

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,20 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę