Logo

Nowe mieszkanie, 43,39 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr A1.4.34

670 144 zł

15 445 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Grabiszyn

Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa

1 pokój, mieszkanie 43,39 m², piętro 4, oferta nr A1.4.34, ATAL Grabiszyn, Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa
1 / 6
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 0
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 1
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 2
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 3
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.39 m², A1.4.34
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

43,39 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,23 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę