Logo

Nowe mieszkanie, 61,06 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A1.4.36

900 678 zł

14 751 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 214 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Grabiszyn

Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa

3 pokoje, mieszkanie 61,06 m², piętro 4, oferta nr A1.4.36, ATAL Grabiszyn, Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa
SALON Z ANEKSEM22,51 m²SYPIALNIA13,07 m²SYPIALNIA8,82 m²ŁAZIENKA6,55 m²GARDEROBA3,56 m²KORYTARZ6,55 m²TARAS5,16 m²
Wymiary mieszkania 61.06 m², A1.4.36
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 0
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 1
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 2
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 61.06 m², A1.4.36
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,06 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,16 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę