Logo

Nowe mieszkanie, 28,00 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr A1.4.42

460 958 zł

16 463 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 157 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Grabiszyn

Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa

1 pokój, mieszkanie 28,00 m², piętro 4, oferta nr A1.4.42, ATAL Grabiszyn, Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa
SALON Z ANEKSEM20,72 m²ŁAZIENKA3,69 m²PRZEDSIONEK3,59 m²BALKON2,93 m²
Wymiary mieszkania 28 m², A1.4.42
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 0
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 1
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 2
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 28 m², A1.4.42
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,93 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę