Logo

Nowe mieszkanie, 43,39 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr A1.5.44

678 822 zł

15 645 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 176 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Grabiszyn

Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa

1 pokój, mieszkanie 43,39 m², piętro 5, oferta nr A1.5.44, ATAL Grabiszyn, Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa
SALON Z ANEKSEM35,86 m²ŁAZIENKA4,03 m²KORYTARZ3,50 m²BALKON3,23 m²
Wymiary mieszkania 43.39 m², A1.5.44
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 0
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 1
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 2
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 43.39 m², A1.5.44
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

43,39 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północny wschód (NE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,23 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę