Logo

Nowy apartament, 31,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr 1

446 400 zł

14 400 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 089 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Folwark Scheiblera

Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A

1 pokój, apartament 31,00 m², parter, oferta nr 1, Folwark Scheiblera, Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A
SALON Z ANEKSEM22,36 m²ŁAZIENKA4,59 m²KORYTARZ4,05 m²OGRÓDEK27,32 m²
Wymiary apartamentu 31 m², 1
Wirtualna makieta 3D apartamentu 31 m², 1
1
Plan piętra
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 0
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 31 m², 1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

31,00 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,63 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (27,32 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę