Logo

Nowy apartament, 26,51 m², 1 pokój, parter, oferta nr 43

381 744 zł

14 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 786 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Folwark Scheiblera

Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A

1 pokój, apartament 26,51 m², parter, oferta nr 43, Folwark Scheiblera, Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A
SALON Z ANEKSEM18,52 m²ŁAZIENKA3,97 m²KORYTARZ4,02 m²OGRÓDEK7,53 m²
Wymiary apartamentu 26.51 m², 43
Wirtualna makieta 3D apartamentu 26.51 m², 43
43
Plan piętra
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 0
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 26.51 m², 43
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,51 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,63 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (7,53 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę