Logo

Nowy apartament, 43,68 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 210

615 888 zł

14 100 zł /m²

Rata 2 882 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Folwark Scheiblera

Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A

2 pokoje, apartament 43,68 m², piętro 3, oferta nr 210, Folwark Scheiblera, Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A
SALON Z ANEKSEM20,31 m²SYPIALNIA12,37 m²ŁAZIENKA5,29 m²KORYTARZ5,71 m²BALKON4,05 m²
Wymiary apartamentu 43.68 m², 210
Wirtualna makieta 3D apartamentu 43.68 m², 210
210
Plan piętra
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 0
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 43.68 m², 210
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,68 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,63 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,05 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę