Logo

Nowy apartament, 28,22 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 93

412 012 zł

14 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 928 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Folwark Scheiblera

Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A

1 pokój, apartament 28,22 m², piętro 2, oferta nr 93, Folwark Scheiblera, Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A
SALON Z ANEKSEM20,75 m²ŁAZIENKA4,06 m²KORYTARZ3,41 m²LOGGIA3,81 m²
Wymiary apartamentu 28.22 m², 93
Wirtualna makieta 3D apartamentu 28.22 m², 93
93
Plan piętra
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 0
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 28.22 m², 93
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,22 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,63 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,81 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę