Logo

Nowy apartament, 42,82 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 11

599 480 zł

14 000 zł /m²

Rata 2 805 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Folwark Scheiblera

Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A

2 pokoje, apartament 42,82 m², piętro 1, oferta nr 11, Folwark Scheiblera, Łódź, Widzew, ul. Tymienieckiego 33A
SALON Z ANEKSEM20,55 m²SYPIALNIA12,85 m²ŁAZIENKA4,74 m²KORYTARZ4,68 m²LOGGIA4,09 m²
Wymiary apartamentu 42.82 m², 11
Wirtualna makieta 3D apartamentu 42.82 m², 11
11
Plan piętra
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 0
Folwark Scheiblera - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 42.82 m², 11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,82 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,63 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,09 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę