Logo

Nowe mieszkanie, 49,67 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr E35

546 370 zł

11 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Na Koszutce II

Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1

3 pokoje, mieszkanie 49,67 m², piętro 2, oferta nr E35, Na Koszutce II, Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1
SALON Z ANEKSEM18,20 m²SYPIALNIA9,79 m²SYPIALNIA8,67 m²ŁAZIENKA5,09 m²KORYTARZ7,92 m²BALKON2,74 m²
Wymiary mieszkania 49.67 m², E35
Na Koszutce II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 49.67 m², E35
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,67 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,74 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę