Logo

Nowe mieszkanie, 61,61 m², 3 pokoje, parter, oferta nr F1-01

603 778 zł

9 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Na Koszutce II

Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1

3 pokoje, mieszkanie 61,61 m², parter, oferta nr F1-01, Na Koszutce II, Katowice, Śródmieście, Koszutka, ul. Słoneczna 1
SALON Z ANEKSEM22,20 m²SYPIALNIA14,00 m²SYPIALNIA9,61 m²ŁAZIENKA4,30 m²KORYTARZ11,50 m²BALKON11,11 m²
Wymiary mieszkania 61.61 m², F1-01
Na Koszutce II - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 61.61 m², F1-01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,61 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,11 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę