Logo

Nowe mieszkanie, 61,88 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B/4/12

1 088 779 zł

17 595 zł /m²

Rata 5 094 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrodowa 12

Poznań, Stare Miasto, ul. Ogrodowa 12

3 pokoje, mieszkanie 61,88 m², piętro 4, oferta nr B/4/12, Ogrodowa 12, Poznań, Stare Miasto, Stare Miasto, ul. Ogrodowa 12
SALON Z ANEKSEM30,91 m²SYPIALNIA9,39 m²SYPIALNIA7,48 m²ŁAZIENKA6,41 m²KORYTARZ4,85 m²KORYTARZ2,94 m²TARAS5,68 m²
Wymiary mieszkania 61.88 m², B/4/12
Wirtualna makieta 3D mieszkania 61.88 m², B/4/12
B/4/10B/4/9B/4/8B/4/7B/4/6B/4/5B/4/4B/4/17B/4/11B/4/16B/4/15B/4/14B/4/13B/4/12B/4/3B/4/2B/4/1
Plan piętra
Ogrodowa 12 - zdjęcie nr 0
Ogrodowa 12 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 61.88 m², B/4/12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,88 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,68 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę