Logo

Nowe mieszkanie, 65,87 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 147

1 153 845 zł

17 517 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 399 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia

3 pokoje, mieszkanie 65,87 m², piętro 4, oferta nr 147, Nowa Mangalia - Etap II, Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia
SALON Z ANEKSEM24,64 m²SYPIALNIA11,76 m²SYPIALNIA9,45 m²ŁAZIENKA5,58 m²WC2,46 m²KORYTARZ11,43 m²BALKON4,64 m²
Wymiary mieszkania 65.87 m², 147
Alternatywne aranżacje mieszkania 65.87 m², 147
Wirtualna makieta 3D mieszkania 65.87 m², 147
Plan piętra
Nowa Mangalia - Etap II - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 65.87 m², 147
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,87 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,64 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę